KONST / Litografier / Färglitografi 14245191
nr 1424 5191
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 112/325. Färglitografi, bildmått: 55x61cm, yttermått inklusive ram: 67x73cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:50:55
350 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr